فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی:
فرمانده ارشد آجا در خراسان ‌جنوبی با بیان اینکه در 31 شهریور سال 59 نیروهای مقتدر نظام از ملت خود دفاع کردند، گفت: دفاعی که از ملت و ناموس و اسلام باشد مقدس است.
گزارش تصویری
نمايشگاه استاني هفته مشاغل، روز دوشنبه با حضور مسئولان آموزش و پرورش خراسان جنوبي در محل نمايشگاه بين المللي بيرجند گشايش يافت.
همزمان با هفته سلامت دومین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های سلامت استان خراسان جنوبی در نمایشگاه بین المللی بیرجند برپا شد.
در نمایشگاه مشاغل مدرسه فرزانگان
به مناسبت تقارن هفته مشاغل وهفته سلامت دانش آموزان متوسطه اول دبیرستان فرزانگان کارهای دستی خود را در مدرسه به نمایش گذاشتند .
رئیس بسیج رسانه خراسان جنوبی :
رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان جنوبی به نامگذاری شعار امسال به نام "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" از سوی رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: در این راستا از سال گذشته کارگروه اقتصاد مقاومتی در استان تشکیل و امسال با جدیت بیشتری پیگیری می‌شود.
به مناسبت روز پدر
پدرکوه رنج و معدن گنج، مظهرايثار است و نامش همراه شکوه و وقار است.
رئیس ستاد اعتکاف خراسان جنوبی گفت: تاکنون 13 هزار و 102 نفر برای حضور در مراسم اعتکاف ثبت نام کرده اند.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان این که در سال جاری،یک پنجم مساجد استان میزبان مراسم معنوی اعتکاف هستند، گفت: پیش بینی می شود که بالغ بر 14 هزار نفر از هم استانی ها در مراسم اعتکاف سال جاری حضور داشته باشند.
رئیس سازمان تاکسیرانی بیرجند:
رئیس سازمان تاکسیرانی بیرجند گفت: پیشنهاد سازمان تاکسیرانی به شورای شهر 15 درصد است و اگر این میزان تصویب شود، افزایش نرخ کرایه تاکسی از اوایل تیرماه صورت خواهد گرفت.
سردار پاکپور در نشست خبری:
فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره برگزاری رزمایش این نیرو در جنوب شرق کشور گفت: این رزمایش به مدت ۳ روز از ۲۴ تا ۲۶ فروردین ماه و با نام پیامبر اعظم(ص) برگزار می شود.

صفحه‌ها

اشتراک در زنگ اول