کد مطلب: 11275
تاریخ انتشار : 2 اسف 1394 - 15:26
توجه شود که حرمت ایام فاطمیه با بهانه تبلیغات پایمال نشود و کاندیداها به گونه ای تبلیغات کنند که در سخنرانی ها و دیگر برنامه ها حرمت این ایام حفظ شود

به گزارش نسل آگاه ،  در حالی ایام فاطمیه آغاز می‌شود که مقارن است با زمان تبلیغات رسمی کاندیداهای مجلس شورای نگهبان و مجلس خبرگان رهبری که البته انتظار می رود نامزدهای انتخابات به بهترین شکل حرمت و منزلت این ایام را حفظ کنند.
 
قال رسول الله: ان فاطمة بضعة منی و هی نور عینی و ثمرة فؤادی
پیامبر گرامی اسلام صلوات الله و سلامه علیه فرمودند: فاطمه پاره تن و نور چشم و میوه دل من است.
 

در این راستا نیاز است کاندیداها، ستادهای تبلیغاتی و هواداران آنها در  عین حفظ تحرک و جنب و جوش در فضای تبلیغات و رقابت‌های قانونمند و گرم انتخاباتی ، با تأسی به فضایل آن بانوی بزرگ اسلام انتخابات هفتم اسفندماه و مجلس دهم پیوندی معنوی‌تر پیدا کند.
 
لذا توجه شود که حرمت ایام فاطمیه با بهانه تبلیغات پایمال نشود و  کاندیداها به گونه ای تبلیغات کنند که در سخنرانی ها و دیگر برنامه ها حرمت این ایام حفظ شودوهمچنین آهنگ های مذهبی و مناسب با ایام سوگواری حضرت فاطمه(س) از بلندگوهای ستادها پخش شود.
 
همچنین پایگاه خبری تحلیلی نسل آگاه با دعوت مردم فهیم وهمیشه در صحنه شهرستان بیرجند به حضور پرشور در انتخابات پیش رو اعتقاد بر این است که انتخابات صحنه نمایش حضور پرشور مردم بدون شک مشت کوبنده ای بر دهان دشمنان قسم خورده کشورخواهد بود که تمام آرمان های آنان را تبدیل به ناامیدی خواهد کرد.