مدیر آموزش و پرورش بیرجند:
مدیر آموزش و پرورش بیرجند از مردم و دستگاه‌های اجرایی خواست تا برای کمک به مدارس از جمله کمک هزینه‌های آب، برق و گاز و همچنین سخت افزار و تجهیزات مدارس، معین باشند و آموزش و پرورش را یاری کنند.
برای اولین بار
همایش ملی آموزش ابتدایی و تجلیل از استاد غلامحسین شکوهی باحضور دکتر فانی وزیر آموزش وپرورش و دکتر فرهادی وزیر آموزش عالی وهمچنین معاون سازمان مدیریت وبرنامه ریزی ، در5دی ماه در سالن اجلاس دانشگاه پیام نور برگزار خواد شد .
گزارش تصویری :
کودکان و نوجوانان با امضا نمودن عهد نامه دوستی با کتاب دوستی خود را با این یار مهربان محکم تر نمودند.
به مناسبت شهادت سه ساله کربلا
همزمان با پنجم صفر سالروز شهادت حضرت رقیه (س)، دردانه اباعبداله الحسین (ع) همایش سه ساله های حسینی در مسجد امام صادق (ع)بیرجند برگزار شد.
گزارش تصویری:
دانش اموزان در 13 ابان با اتش دادن پرچم های امریکا و اسرائیل قلب امریکا را به اتش کشیدند.
فرهنگ سازی و نهادینه کردن فرهنگ پدافند غیرعامل لازمه تداوم اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در گفتمان جهانی است که دانش آموزان به عنوان فرهنگ سازان این عصر نقش بسیار موثر و مهمی در این عرصه دارند.
رئیس سازمان دانش آموزی با بیان این مطلب که ثبت نام گروهای دانش آموزی تا پایان آبان ماه ادامه دارد اظهار کرد : 120تشکل پیشاهنگ پیشتاز و فرزانه سازمان دانش آموزی شهرستان بیرجند فعالیت خود را در مدارس سطح شهرستان آغاز کردن
عکس های نوجوانان بیرجندی که مانند قاسم بن الحسن(ع) که به عمویش در کربلا لبیک گفت: احلی من العسل
مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان بیرجند در گفتگو با نسل آگاه:
تعداد 16 مبلغ برادر و8 مبلغ خواهربه 42 آموزشگاه متوسطه اول ودوم جهت انجام فعالیت فرهنگی مذهبی اعزام شدند.
سوگواره دانش آموزی «احلی من العسل» همزمان با سراسر کشور در سالروز شهادت حضرت قاسم(ع) با حضور دانش آموزان دوره متوسطه در سطح استان خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

صفحه‌ها

اشتراک در بیرجند